fbpx

Szukasz skutecznego sposobu, żeby schudnąć raz na zawsze?

Boisz się efektu jojo, bo słyszałaś, że 80% osób odchudzających się wraca do swojej wagi, albo uzyskuje wyższą?

Jako trenerka mam dla Ciebie jedyną, prawdziwą odpowiedź na pytanie jak schudnąć na zawsze!

 

Dzięki tym zasadom udało się schudnąć już moim kilku podopiecznym, których efekty możesz zobaczyć poniżej.

 

Natalia 19 lat, schudła 30 kilogramów.

matamorfoza natalia

Monia, 35 lat, schudla 8 kilogramów.

monia metamorfoza

Jeśli chcesz przejść drogę, jaką przeszły dziewczyny i schudnąć bez efektu jojo,  zadzwoń 603579993 albo umów się na konsultację!

NOWY SYSTEM ODŻYWIANIA MUSI BYĆ DLA CIEBIE WAŻNY!

To ile jesz i ile ma to kalorii ma znaczenie, dlatego musisz wiedzieć ile możesz jeść, aby schudnąć.

Ważne jest obliczenie Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Następnie od tej wartości musisz odjąć 200-300 kcal, żeby pozbyć się zapasowego tłuszczu. Jeśli Twoim celem jest ukształtowanie sylwetki, nie musisz odejmować aż tyle kalorii. 

 

Najczęstszym problemem ludzi, którym udało się schudnąć jest niestety efekt jojo. Udowodniono, że aż 60% osób, które schudły, wraca do starej wagi, dodając sobie nowe kilogramy. Najczęściej jest to spowodowane powrotem do starych nawyków.   

Zastosuj wyjście z diety, wbudowując to w Twoje nowe nawyki.

Warto jest wyjść z diety, dodając kaloryczność stopniowo. Nie próbuj od razu wrócić do starych nawyków: pizza, burger, czekolada. Każdego tygodnia dodawaj kolejne 200 kcal do swojego dziennego jadłospisu. Pamiętaj, że aktywność, którą do tej pory robiłaś, utrzymujesz dalej na tym samym poziomie. Najgorszym rozwiązaniem jest całkowicie zaprzestać ruchu i wrócić do starych nawyków. 

Daj sobie czas, odchudzanie to proces.

Dieta, a właściwie odpowiednio zbudowany sposób odżywiania ma największe znaczenie. Zdaje sobie sprawę, że masz swoje życie, rodzinę, pracę, ale to w kwestii Twojego zaangażowania jest znaleźć czas na przygotowanie posiłków, zrobienie zakupów. Pamiętaj, że jeśli podejmujesz decyzję o walce o lepsze ciało, o swoją sylwetkę, to odżywianie jest rzeczą bardzo ważną. Dlatego polecam zrezygnować ze scrollowania facebooka czy instagrama, serialu na netflixie, a poświęcenie tego czasu na przygotowanie posiłków, czy jakiegoś fit ciasta czy fit fast-fooda dla rodzinki.

Moja podopieczna Natalia przeszła bardzo długą drogę, aby uzyskać swoją sylwetkę, zmienić nastawienie do aktywności i treningu, a co najważniejsze kontynuujemy tą drogę nadal. 

Zmieniaj strategie dotyczące odżywiania.

Istnieje wiele różnych strategii jakie możesz zastosować, jeśli chcesz schudnąć. Post przerywany, rotacja węglowodanami, ostatnio popularne odwrotne ładowanie węglowodanami czy wprowadzenie śniadań białkowo–tłuszczowych. Najlepiej jest przetestować i sprawdzić co na Ciebie działa najlepiej. Ostatnio testuję IF i sprawdza się idealnie dla ludzi zapracowanych. Spożywasz posiłki w okienku 8 godzinnym, a potem dajesz możliwość odpoczynku swojemu układowi pokarmowemu. Bardzo wiele moich podopiecznych uwielbia strategię ze śniadaniami białkowo-tłuszczowymi.

Odpowiedni dobór aktywności i treningu.

Prawdą jest, że uprawiając jakąkolwiek aktywność, która sprawia Ci przyjemność powiększysz swój deficyt energetyczny, a tym samym szybciej schudniesz. Pamiętaj jednak, że chcąc ukształtować swoją sylwetkę, poprawić wygląd ciała, jędrność skóry, mieć zdrową i smukłą figurę musisz zastosować odpowiedni trening. Tylko dopasowany do Ciebie trening pozwoli Ci na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Przez lata udało mi się wyrobić nawyk aktywności fizycznej, przez co nie wyobrażam sobie dnia, aby nie iść na spacer czy nie zrobić treningu. Mimo PCOS i problemów z insuliną udało mi się trwale schudnąć. Pamiętaj, że tylko stosując całościowe podejście uzyskasz takie efekty, jakie udało mi się osiągnąć. 

metamorfoza efekt przed
metamorfoza efekt po

Aktywność pozawysiłkowa jako nawyk na zawsze.

Pamiętaj spacery, uprawianie ulubionych sportów to powinny być aktywności, które zostaną z Tobą nieważne czy się odchudzasz czy nie. Większą część dnia spędzasz siedząc, dlatego wykorzystywanie wolnego czasu na spacery, rower czy długie zakupy, jest świetnym nawykiem. Poprawisz swoją wydolność i łatwiej będzie Ci utrzymać w ryzach swoją dietę i treningi.

Jeśli potrzebujesz osoby, która ustali dla Ciebie ten plan działania, pomoże Ci i będzie Cię wspierać w tej drodze, zarezerwuj konsultację albo zadzwoń 603579993.

ODCHUDZANIE ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE.

Bycie na diecie całe życie nie jest dobre ani dla Ciebie, ani dla Twojego ciała, ani dla Twojej psychiki. 

Nie wolałabyś zrobić tego raz na zawsze? 

Przecież wiesz co jest „zdrowe”. 


Ale co z tego, skoro nie potrafisz zastosować tego w praktyce. Wystarczy, że zjesz coś zakazanego, a już pojawia się poczucie winy. O ile w ciągu dnia jesteś w stanie panować nad chęcią jedzenia, to wieczorem puszczają wszelkie hamulce. Nie da się być idealną kobietą, żoną, mamą, córką, pracownicą, gospodynią, opiekunką, partnerką, koleżanką, przyjaciółką. Musisz mieć czas dla siebie. Podejdź do zmian inaczej. Wyznacz sobie realny i pozytywnie sformułowany cel. Zobacz cały proces z góry, podziel go na etapy. Zmień nawyki związane z jedzeniem, ale też pracuj nad zmianami w głowie: przeformułowaniem niewspierających przekonań, rozpoznawaniem trudnych emocji i pracą z nimi, zaspokajaniem swoich potrzeb innym sposobem niż jedzeniem. Przestań słuchać swojego wewnętrznego głosu, który w momentach zwątpienia jeszcze bardziej Cię krytykuje. Idź spokojnie do celu, a drobne wpadki traktuj jako naukę, a nie porażkę. Naucz wspierać się myślami. Zauważ swoje mocne strony. Zacznij żyć tak jak zawsze chciałaś – uważna na potrzeby swoje i bliskich. Jedzenie ma sprawiać Ci radość.

Dlaczego warto pracować ze mną?

Jestem trenerką personalną i doradcą ds. żywienia od 5 lat. 5 lat zbierałam doświadczenie, poszerzałam swoją wiedze, abym potrafiła pomóc każdemu. Tu możesz przeczytać więcej o mnie.

Pomogłam ponad 3000 osób, którym zmieniłam podejście do zdrowego trybu życia i aktywności. w swojej pracy stawiam na jakość na najwyższym poziomie. Nie pracuje jak inni trenerzy, u mnie klient jest na pierwszym miejscu.

Sama przeszłam drogę zmiany, dlatego wiem z jakimi problemami Ty się mierzysz. Byłam na Twoim miejscu, dlatego wiem, jak to zmienić.  

trening personalny z piłką

W mojej metamorfozie z wagi 65 kg zeszłam do 52 kg, potem do 58 kg, ale co najważniejsze przebudowałam swoją sylwetkę. To była ciężka 10 letnia droga, do tego, co udało mi się osiągnąć.

Jeśli zastosujesz te zasady, jesteś na dobrej drodze, aby schudnąć raz na zawsze. Bez efektu jojo. Jedzenie ma być dla Ciebie przyjemnością, a nie czymś, o czym myślisz non stop, będąc całe życie na diecie. Jeśli potrzebujesz osoby, która Ci w tym pomoże i zajmie się Twoim planem działania, nauczy Cię, jak poradzić sobie ze swoim mentalnym podejściem, a jednocześnie oczekujesz uzyskać jak najszybsze, trwałe rezultaty, chętnie Ci pomogę. Zadzwoń 603579993, albo umów się na konsultację. 

 

Podobał Ci się ten wpis? Możesz go udostępnić, aby przeczytali inni.

Dołącz do FacebookaInstagramaPaintresta, aby być na bieżąco z nowościami

 
logo audreybbb