fbpx

Kim ja jestem?

o mnie

Pamiętam ten czas jak zaczynałam swoją przygodę ze zdrowym trybem życia i treningami na siłowni. Nie miałam pojęcia wtedy, że to przerodzi się w moją pasję i moje marzenia, a przede wszystkim, że to będzie moją pracą! Studiowałam dwa kierunki dziennie, nie mając pojęcia, że umiejętność. pogodzenia studiów, zdrowego jedzenia i treningów na siłowni w przyszłości zaprocentuje! 

Moi znajomi wspominają mnie jako osobę chodzącą wiecznie z torbą na siłkę, mającą zawsze ze sobą pojemniki na jedzenie. 

 

To wszystko stało się częścią mojego życia. 

 

Właśnie dzięki temu, że sama pozbyłam się 10 nadmiarowych kilogramów, chciałam się uczyć i poznawać związane z tym procesy. Doskonaliłam wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, bo to właśnie od jedzenia się wszystko zaczęło. Potem przyszedł czas na ćwiczenia, naukę techniki i wykształcenie wzorców ruchowych. To właśnie dzięki licznym kursom, warsztatom zdobyłam fachową wiedzę, którą chcę przekazać Tobie, abyś nie musiała popełniać błędów. To sprawi, że łatwo i szybko osiągniesz postawiony sobie cel – skutecznie i przyjemnie!

Obiecuję Ci, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zmienić Twoje nastawienie do życia i istnienia. Popracuję nad Twoim nastawieniem,  pewnością siebie, poczuciem własnej wartości oraz zmianą jakości Twojego życia. Nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale poprawisz kondycję, wyrzeźbisz swoją sylwetkę oraz pozbędziesz se dolegliwości bólowych!

 

Jeśli zdecydowałaś się przejść METAMORFOZĘ, chcesz być dumna z siebie, poczuć satysfakcję z tego, co uda Ci się osiągnąć

 

 

ZRÓB PIERWSZY, MAŁY KROK WŁAŚNIE TERAZ!

Pomogę CI osiągnąć postawiony sobie cel w jak najkrótszym czasie. Będę Twoją motywatorką, OBIECUJĘ CI, że jeśli będziesz ze mną szczera, już niedługo osiągniesz  SWÓJ WYMARZONY CEL!

Najwyższa jakość!

Wiem, jak pracują trenerzy, bo sama współpracowałam z wieloma znanymi trenerami. Oczywiście wielu miło wspominam i szanuję za ich pracę, ale niestety trafiłam też na takich, gdzie moja rozpiska była zwykłym kopiuj- wklej inne osoby. Wtedy, jako klientka nie byłam zadowolona. Efekty były słabe, a moje samopoczucie się się nie liczyło. 

 

Dlatego ja zdecydowałam, że w swojej pracy postawię na JAKOŚĆ na najwyższym poziomie! 

Może moje usługi nie są tanie, ale dla mnie jest ważne,  aby były jak najlepsze!

 

Zdecydowanie wolę pracować z mniejszą ilością osób, ale dać z siebie wszystko i robić to całym sercem. 

Kompetencje i moje doświadczenie

Doskonaliłam się już przed zrobieniem Certyfikatu Trenera Personalnego. Swoją wiedzę zaczęłam od książek akademickich z zakresu dietetyki, ponieważ było to rozszerzeniem mojej nauki biologii i chemii.

 

4 lata temu postanowiłam odejść z pracy w zawodzie, zrobić Certyfikat Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni i pracować jako freelancerka Trenerka Personalna. Od tego czasu biorę udział w licznych kursach i szkoleniach, pochodzących od najlepszych mentorów i nauczycieli. Staram się ciągle rozszerzać swoje kompetencję, aby na jak najwyższym poziomie móc pomóc Tobie. 

 

MOJA PRZEMIANA

metamorfoza efekt przed
metamorfoza efekt po
Swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęłam, gdy po przyjściu na studia w 2011 roku przytyłam 12 kg. Nie nawidziłam swojego ciała i wstydziłam się go. Dlatego postanowiłam to zmienić i zadbać o nie. Tak rozpoczęła się moja przygoda z fit światem, która trwa nadal.
 
To wszystko nie było proste, w ciągu tej drogi zmierzyłam się z wieloma problemami, z jakimi być może Ty mierzysz się teraz. 

Przez te lata zdobywałam doświadczenie jako trenerka i dietetyczka. Z wagi 65 kg ( 1 zdjęcie) zeszłam do 52 kg, potem do 58 kg ( drugie zdjęcie), ale co najważniejsze przebudowałam swoją sylwetkę. To była ciężka 10 letnia droga, do tego co udało mi się osiągnąć.

Audreybbb Monika Piwowarska

ul. Przewóz 40c/18

30-716 Kraków

logo audreybbb